wtorek, 28 maj 2024 12:59

Kolejne wyścigi Bedriftsserien i GoKart 2024

Jeszcze nie opadły emocje związane z imprezą Rock & Cars, która odbyła się w sobotę, a już dziś nasza drużyna gokartowa wystartuje w kolejnych wyścigach Bedriftsserien i GoKArt 2024. Dołącz do nas na torze w Alnabru o godzinie 19:00, 28 maja 2024 roku, aby przeżyć ekscytujące zawody. Kibicujmy naszej drużynie i cieszmy się emocjonującą rywalizacją! Z aktualności, nasza drużyna w trzech seriach zajęła raz trzecie miejsce oraz dwa razy drugie miejsce. Teraz czas na zwycięstwo! Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

#GoKart #Bedriftserien #Wyścigi #Kibicujemy #Emocje #PolskaDrużyna

Read 59 times

logo bootom All rights reserved by Trollrental.no        Personvernerklæring  |  Nyheter  |  Kontakt  FacebookinstagramYoutubeTikTok

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre nettstedet vårt og opplevelsen din når du bruker det. Informasjonskapsler som brukes til den viktige driften av nettstedet, er allerede satt. For a finne ut mer om informasjonskapslene vi bruker og hvordan du sletter dem, kan du se personvernreglene vare.

Jeg godtar informasjonskapsler fra dette nettstedet.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk